Vodní nálepky na nehty?


Na dokonalé nehty a blbnutí s nimi je tady Verunka. Poctivě používá všecko možné, stará se o kůžičku, kombinuje barvy, umí razítka… Já jen občas něco zkusím, protože to na fotkách vypadalo dobře. A pak často zuřím, protože prostě nejsem schopná stejného výsledku (razítka na nehty sice nedopadla špatně, ale do chtěného výsledku to prostě má daleko). Anebo nalakuju neutrálně, protože chci mít nehty decentní. Naposledy jsem se nechala zlákat water nail art stickers (nail stickers atd… najdete pod různými názvy).

nálepky6

A kupodivu to vyšlo! Tedy na první pokus je výsledek překvapivě dobrý. Předpokládala jsem, že budu bojovat víc! Až na použití top coatu, který si s nálepkama opravdu nesednul, kdy jsem na nádherně udělaný nehet chtěla nanést poslední vrstvu a on mi to rozpustil, dobré (byl to top coat Up to X, jak ho mám jinak ráda, k tomuhle už ho nikdy nepustím, dost jsem zuřila). A jak teda na to? Je to krásně primitivní!

nálepky1 nálepky 2

Stačí nalakovat nehty čímkoliv (já chtěla zase neutrálnější podklad… vždyť mě znáte), nechat zaschnout a nastříhat si z archu nálepek co potřebujete. Já vybrala peříčka. Stačí stříhat přibližně, folie okolo je průsvitná (Strašně se mi líbí ty, co pokrývají celý nehet, ale tak nějak tuším, že to bude už zapeklité umístit ke krajům a ostříhat…). A hodit do vody.

nálepky 3

Chvilku počkat a ono se to samo (nejlepší způsob podle mě!:)) oddělí od papírku. Bála jsem se, aby se to třeba neslepilo, nerozpustilo atd… Ale pinzeta zafungovala dobře. Akorát s tvorbou na pravé ruce jsem měla trochu koordinační problémy:) Za to pochopitelně nálepky nemůžou.

nálepky 4

Stačí umístit obrázek na chtěné místo, trošku počkat, zahladit houbičkou (vzala jsem na nádobí novou), aby tam nebyly hrbolky a nechat zaschnout. Kupodivu drží. Posledním krokem je jen topcoat. A nechat všecko zaschnout. Tadá – nové nehty hotové. Nezabere to o moc víc než normální lakování a je to efektní. Já u toho nechala vařit vývar. A navíc vzorů je nekonečně mnoho.

nálepky5

Už koukám po dalších – koupila jsem si teď bílá peříčka  a budu zkoušet na vínový podklad. Když už je ta zima… A co vy? Blbnete někdy taky takhle nebo to považujete za nevkusné a infantilní?

Veronika

Příspěvek byl publikován v rubrice Kosmetika, Nehty se štítky , , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

6 komentářů u Vodní nálepky na nehty?

 1. udvouverunek napsal:

  Náááhodou, mně se ten palec líbí! ;-) Je to jak taková ta záměrná vintage patina :)
  Verunka

  • udvouverunek napsal:

   Obávám se, že to záměrné fakt nebylo..:) Veronika

 2. Héézkýýýý… Naposled jsem přesně tímto způsobem jako dítě nalepovala pejska a kočičku a makovou panenku na svou skříň… :-)

  • udvouverunek napsal:

   Taky dobré:) Určitě by to šlo i s těmahle nálepkama, jen bys lepila opravdu dlouho k pokrytí skříně…:) Veronika

 3. Denisa napsal:

  Kde vodolepky nakupuješ? Z jaké stránky? :-)

  • udvouverunek napsal:

   Na Aliexpressu. Nekonečný výběr. Shipping trvá – je to přímo z Číny, ale jinak bez problémů. Veronika

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *