Beauty and spa 2016

Další veletrh za námi. V Letňanech jsem byla poprvé, vždycky jsem se jezdila koukat jenom na ty konkurenční – jarní Interbeauty. Tady jsme byli opět s našim stánkem Zahir cosmetics. Nicméně jsme byli celá rodina, takže byl i čas na brouzdání okolo… A co jsem tam viděla a pořídila?

beautyandspaVeletrh z pozice vystavovatele mi připadá zábavnější. Jste tam ráno, budujete stánek, bavíte se s ostatními stánkaři, nestíháte všichni stejně, zvuk strečové folie se ozývá halou… A pak se vrhnete do víru, komunikujete, vysvětlujete, vystavujete a k tomu se i podíváte na ostatní výrobky. A kosmetika – to je naše, co si budeme povídat:)

beautyandspa3

Na záchodě mi jedna paní, co předtím u nás koupila olej doporučila kosmetiku Maat. Načež přišla maminka z lovu a povídala o tomtéž. Že mají skvělá tělová máslíčka. Tak jsme se tam vypravily. Česká značka,  paní původně dělala v kosmetice a už neměla koho čím mazat – ve všem byly podivné složky. Tak si založila vlastní společnost. Míchá vše s láskou, pečlivě vybírá ingredience, paráda! Odnesla jsem si tělové máslo (něčím mi dost připomínalo výrobky MULondon a krémový deodorant. Stejně jsem nějaký chtěla už dlouho vyzkoušet, tak uvidíme.

beautyandspa5

Tatínek mi koupil krásnou kočičkovou brož z Jablonce. Myslím, že do práce k černým pouzdrovkám bude parádní, klienti se můžou těšit:)

Vedle nás byl stánek s minerální dekorativkou – Anebelle Minerals. Holky nesmírně milé, neúnavně líčily. Mám vzorečky minerálního makeupu. Třeba někdy začnu makeup nosit… Přiznaly, že pro český trh by to chtělo i tmavší odstíny – u nich v Polsku by na odbyt nešly, ale tady ano.

beautyandspa2

Z vůní tam mělo fajn stánek El niňo, kde jsme si hezky popovídaly se slečnou. A já se zamilova do Heliotropu od Etra. Akorát neměli nic na prodej, fňuk. Takže asi objednám. Taky jsem přičichla k Amazingreen od Comme des garcon. A tu už na eshopu nemají:/

Čeho bych si vůbec nevšimla a za co moc díky Markétě – na jednom stánku byly vůně Demeter. Hledali zastoupení  ČR. Mám letáky a zamýšlím se nad tím. Povedené vůně za skvělé ceny. Pod postelí mám loňské vzorečky, co jsem chtěla recenzovat… Tak snad brzy.

veletrh1

Jak jste si veletrh užili vy?

Veronika

Příspěvek byl publikován v rubrice Co nás ještě baví, Kosmetika se štítky , , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

5 komentářů u Beauty and spa 2016

 1. blogerína napsal:

  1) Já si s tebou veletrh užila skvěle!
  2) Jsem moc zvědavá na ten přírodní deodoranat!
  3) Ta kočka má na fotkách oči jako taťka… :-)

 2. zmrzlaivlete napsal:

  Já si tam máslíčko od Maat koupila na jaře a je to bomba. Mám verzi avokádo a voní jak jojo gumoví medvídci nebo delfínci. A je moc příjemné a našlehané.
  M.

 3. blogerína napsal:

  Mám taky avokádo a je super! :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *